Regulamin

Sklep internetowy www.dobrefajerwerki.pl jest własnością firmy S – PIRO , ul. Chmielewskiego 20C, 70-028 Szczecin, NIP 852-227-87-96, REGON812380250, tel+48501382871, +48501086016.

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. 
   
 2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.dobrefajerwerki.pl. Po złożeniu zamówienia nasz klient otrzymuje na skrzynkę e-mail potwierdzenie złożenia zamówienia. 
   
 3. Po wysłaniu potwierdzenia zamówienia na adres e-mail klienta zaczyna się jego realizacja. Termin wysyłki jest uzależniony od zaksięgowania wpłaty na koncie firmowym 26 1020 4795 0000 9402 0326 3399 w banku PKO BP. 
   
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. Jeśli wybrany towar w całości lub częściowo nie jest dostępny-klient natychmiast zostaje o tym przez nas poinformowany i decyduje o dalszym losie swojego zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Informacje o produktach dostępnych w sklepie internetowym nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec firmy. 
   
 5. Sprzedaż promocyjna jest realizowana wg kolejności składanych zamówień(potwierdzonych przelewem bankowym) lub do wyczerpania zapasów magazynowych sklepu. 
   
 6. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT na dane podane przez klienta. 
   
 7. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. 
   
 8. Wszystkie ceny w sklepie internetowym podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i akceptacji potwierdzenia zamówienia przez Pracownika sklepu! Oferta sklepu internetowego nie stanowi oferty zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego, a Cena 0 zł nie stanowi w rozumieniu ceny wiążącej należy ją rozumieć jako błąd systemowy lub niedopatrzenie, za które z góry przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania witryny sklepu. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania lub zakończenia promocji na stronach sklepu. 
   
 9. Zakupiony towar (pirotechnikę) dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx. Koszt wysyłki podstawowej paczki do 30kg.to 20zł. Wysyłka tylko na terytorium RP, nie wysyłamy towarów za granicę. 
 10. Odbiór osobisty zamówionego towaru odbywa się na hurtowni S-PIRO , ul. Chmielewskiego 20C, 70-028 Szczecin po złożeniu zamówienia przez internet i wybrania opcji "odbiór osobisty w sklepie". Po opłaceniu zamówienia przez bank odbiór może nastąpić w każdym póżniejszym terminie po osobnym uzgodnieniu telefonicznym bądż mejlowym. 
 11. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy , gdy towar nie nosi śladów używania i nie został rozpakowany z foliowych opakowań fabrycznych. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem, nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Do zwracanego towaru należy bezwarunkowo dołączyć fakturę VAT lub paragon. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru bez kosztów wysyłki. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. 
   
 12. W przypadku zgłoszenia reklamacji towar należy odesłać do sklepu www.dobrefajerwerki.pl , pod adres: S – PIRO , ul. Chmielewskiego 20C, 70-028 Szczecin, nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. W ciągu 14 dni od momentu otrzymania będzie podjęta decyzja o jej uznaniu lub nie. W przypadku uznania reklamacji klient otrzyma w zamian towar pozbawiony wad. 
   
 13. Składając zamówienie w sklepie www.dobrefajerwerki.pl automatycznie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji e-mai związanej z realizacją zamówienia (prośba o potwierdzenie, informacja o wpłacie, informacja o wysyłce, prośba o recenzję zakupionych produktów). Korespondencja ta jest wysyłana automatycznie przez oprogramowanie sklepu na podany w zamówieniu adres e-mail. Jest to niezbędne do realizacji zamówienia w www.dobrefajerwerki.pl Dodatkowo, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z Państwem drogą elektroniczną lub telefonicznie w przypadku wystąpienia problemów lub niejasności przy realizacji zamówienia. 
   
 14. Sklep zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Produkty z cena 0 zł są w trakcie wyceny lub zmiany opisu i nie można brać ich za ofertę handlową. Potencjalne rozbieżności będą korygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Błędnie wskazana na skutek błędów ludzkich czy opóźnień w aktualizacji cena towaru nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń wobec sprzedawcy. Sklep nie odpowiada za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub ich zmian dokonanych przez producenta. 
   
 15. Sklep www.dobrefajerwerki.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamówiony towar nie jest dostępny na magazynie na skutek wyczerpania zapasów. O zaistnieniu takiego przypadku klient zostanie niezwłocznie poinformowany. 
   
 16. Artykuły pirotechniczne w sklepie www.dobrefajerwerki.pl są sprzedawane tylko osobom które ukończyły 18 lat, zastrzegamy sobie prawo sprawdzenia prawdziwości deklaracji przy dostarczeniu przesyłki. 
   
 17. Zamieszczony w serwisie cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. 
   
 18. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.