• -16,67%
  • Nowy
WYBUCHOWA NIESPODZIANKA Party Tuba Błyszcząca...
WYBUCHOWA NIESPODZIANKA Party Tuba Błyszcząca...
WYBUCHOWA NIESPODZIANKA Party Tuba Błyszcząca Impreza PARTY SILVER
WYBUCHOWA NIESPODZIANKA Party Tuba Błyszcząca Impreza PARTY SILVER

WYBUCHOWA NIESPODZIANKA Party Tuba Błyszcząca Impreza PARTY SILVER

2684 PSS
25,00 zł 30,00 zł -5,00 zł

(25,00 zł szt.)

SPRZEDANO: 73
Wysyłka natychmiastowa do godziny 13:00

Wyrzutnia gadżetów Wybuchowa Niespodzianka Party Błyszcząca Impreza to niezastąpiony gadżet dla miłośników hucznych uroczystości i niezapomnianych chwil. Te holograficzne, srebrne dodatki są kluczem do stworzenia atmosfery pełnej blasku i świecącej zabawy na każdej okazji.

Opis

Niech Twoje urodziny, rocznice czy Sylwester zabłysną jeszcze bardziej dzięki Wybuchowej Niespodziance Party Błyszczącej Imprezie! Te świecące gadżety dodadzą magii każdej chwili, a ich holograficzny efekt sprawi, że Twoje przyjęcie będzie unikalne i niezapomniane.

Zadaj szyku na imprezie, wybierając Wybuchową Niespodziankę Party Błyszczącą Imprezę! Oferujemy nie tylko wyjątkowe gadżety, ale również gwarancję, że Twoje wydarzenie będzie błyszczeć dosłownie i w przenośni. Rzuć się w wir świetlistej zabawy, przywdziej błyszczące akcesoria i pozwól, aby każdy moment imprezy stał się magiczny.

Dlatego jeśli szukasz niebanalnych, holograficznych dodatków, które nadadzą Twojej uroczystości niepowtarzalny charakter, sięgnij po Wybuchową Niespodziankę Party Błyszczącą Imprezę! Niech Twoje wyjątkowe chwile będą jeszcze bardziej lśniące i pełne blasku – z nami każda impreza stanie się wyjątkowym wydarzeniem!

Produkcja o szwajcarskiej jakości: Wyroby szwajcarskie gwarantują najwyższą jakość. Produkty z Szwajcarii cieszą się ogromną popularnością, dzięki zaufaniu, jakim darzą je klienci. Wybuchowa Niespodzianka jest w całości produkowana w Szwajcarii z bezpiecznych i wysokogatunkowych materiałów.

Instrukcja użycia: zdejmij zabezpieczenie z podstawy pudełka, wyceluj jego wierzch w górę i odpal lont. Po chwili z pudełka na wysokość około 2 metrów wystrzelą niespodzianki, które zachwycą Ciebie i Twoich gości.

ZOBACZ NA FILMIE: https://youtu.be/Fr998Zmrgx4

Szczegóły produktu

Klasa
F1
Certyfikat
CE

Komentarze (0)

Brak opinii
Uwaga!

Uwaga!

Strona zawiera także produkty przeznaczone
wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?