O nas

Dobrefajerwerki -  jest to sklep internetowy od firmy hurtowni pirotechnicznej S-PIRO, mającej wieloletnie tradycje jak w handlu hpirotechniką-hurtowym i detalicznym tak i w pokazach fajerwerków i sztucznych ogni na imprezach każdej rangi i skali.

Oferujemy tanio szeroki asortyment materiałów pirotechnicznych takich jak petardy, wyrzutnie/baterie, rakietki pistoletowe/knallpatronfontanny/wulkany, rakiety i zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, pochodzi od najlepszych producentów i importerów, spełnia bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne w Unii Europejskiej atesty. Jesteśmy na każdej prezentacji fajerwerków u najlepszych i największych importerów i producentów po to by wybrać dla naszych Klientów fajerwerki najlepszej jakości ale jednocześnie w najlepszych cenach.

Natomiast personel S-PIRO który zawsze jest dla Państwa dyspozycji jest po szkoleniach w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia w Zielonce a firma posiada koncesję MSWiA na obrót materiałami wybuchowymi. Stąd nasza głęboka wiedza o pirotechnice która przekłada się na jakość usług dla państwa w sprzedaży i organizowaniu profesjonalnych pokazów sztucznych ogni każdej rangi. 

Każda nasza realizacja jest niepowtarzalna-nie stosujemy szablonów które się powtarzają by nasz klient zawsze miał jedyny w swoim rodzaju pokaz. Więc zapraszamy do korzystania z naszych usług w bardzo szerokim zakresie w którym prężnie działa nasza firma.

Pirotechnika jest naszą pasją którą dzielimy się z Wami!