Weryfikacja pełnoletności

POTWIERDZAM, ŻE JESTEM OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ

TAK NIE

O nas

Dobrefajerwerki.pl -  jest to sklep internetowy od firmy hurtowni fajerwerków S-PIRO, mającej wieloletnie tradycje jak w handlu pirotechniką-hurtowym i detalicznym tak i w pokazach fajerwerków i sztucznych ogni na imprezach każdej rangi i skali.

Oferujemy tanio szeroki asortyment materiałów pirotechnicznych takich jak petardy, wyrzutnie / baterie, rakietki pistoletowe / knallpatronfontanny / wulkany, rakiety i zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, pochodzi od najlepszych producentów i importerów, spełnia bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne w Unii Europejskiej atesty. Jesteśmy na każdej prezentacji fajerwerków u najlepszych i największych importerów i producentów po to by wybrać dla naszych Klientów fajerwerki najlepszej jakości ale jednocześnie w najlepszych cenach.

Natomiast personel S-PIRO który zawsze jest dla Państwa dyspozycji jest po szkoleniach w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia w Zielonce a firma posiada koncesję MSWiA na obrót profesjonalnymi materiałami wybuchowymi. Regularnie bierzemy udział w rozmaitych zawodach i festiwalach fajerwerków w kraju i za granicą. Stąd nasza głęboka wiedza o pirotechnice która przekłada się na jakość usług dla państwa w sprzedaży i organizowaniu profesjonalnych pokazów sztucznych ogni każdej rangi. 

Każda nasza realizacja jest niepowtarzalna-nie stosujemy szablonów które się powtarzają by nasz klient zawsze miał jedyny w swoim rodzaju pokaz. Więc zapraszamy do korzystania z naszych usług w bardzo szerokim zakresie w którym prężnie działa nasza firma.

Pirotechnika jest naszą pasją którą dzielimy się z Wami!