Weryfikacja pełnoletności

POTWIERDZAM, ŻE JESTEM OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ

TAK NIE

Rekord w dziedzinie "największy wystrzelony efekt pirotechniczny"- brzmi zachwycająco, prawda?

Autor fajerwerki_admin 18.02.2020 0 Komentarze

Fajerwerk budowany pod okiem Tim’a Borden’a, został wystrzelony w niebo 8 lutego, tego roku, z 8 metrowej rury ważącej ok.7 ton. Całość miała miejsce w Kolorado(USA) w czasie trwania Festiwalu Fajerwerków Steamboat Springs. Dzięki temu wydarzeniu, oficjalnie pobity został rekord Guinnessa, który został ustalony w 2018 roku przez Zjednoczone Emiraty Arabskie. Bomba pirotechniczna -rekordistaka ważyła 1270kg i miała 158cm średnicy co daje nam aż 66 cali, oraz wzniosła się na 671 metrów, co jest samo w sobie ogromnym wyczynem i z całą pewnością każda hurtownia fajerwerek lub ekipa pirotechniczna, marzyłaby o tego typu "gigancie"do użycia w swoim pokazie fajerwerków na każdą okazję i rangę.

Pewne jest to, że w najbliższym czasie, ten rekord zostanie pobity. Tylko, kto zdecyduje się na takie wyrzutnie fajerwerek oraz ile będzie ważyła taka petarda? W tej kwestii, można tylko snuć przypuszczenia.

Stworzyć atrakcyjny pokaz fajerwerków, wcale nie jest łatwo. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni fajerwerki sklep, który będzie posiadał odpowiednie wyrzutnie fajerwerek i petardy, które dostarczą mnóstwo rozrywki i niezapomnianych wrażeń podczas ich wystrzeliwania w niebo przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która sprosta nawet, najbardziej wymagającym fanom pirotechniki.

Link wideo: https://www.youtube.com/watch?v=ZyjKbx36k90&feature=emb_logo

Zostaw komentarz