Weryfikacja pełnoletności

POTWIERDZAM, ŻE JESTEM OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ

TAK NIE

Dziękujemy Wszystkim naszym klientom za tak duże zaufanie jakim nas obdarzyli!

22.12.2018 2 Komentarze

 

W sezonie 2018 odnotowaliśmy największy, w historii Hurtowni Fajerwerków S-PIRO w Szczecinie, wzrost sprzedaży hurtowej. Dołączyło do nas kilkanaście nowych podmiotów z Zachodniopomorskiego, Lubuskiego oraz okolic. W porównywaniu asortymentu i poziomu cen, obsługi i rabatów dla klientów hurtowych wypadliśmy najlepiej. Bez względu na zmianę lokalizacji hurtowni ze starego i od 10lat dobrze znanego miejsca na nowe przy ul.Chmielewskiego 20C w Szczecinie klienci trafiają do nas i pozytywnie komentują naszą nową lokalizację, wystrój, zaopatrzenie w fajerwerki-petardy, emitery dźwięków, wulkany, rakiety, wyrzutnie, zestawy do pokazów jak i nowy system obsługi hurtowników i sprzedaży detalicznej.

 

 

Życzymy dobrej i owocnej sprzedaży sezonowej wszystkim klientom hurtowym i wesołej i bezpiecznej zabawy Sylwestrowej dla wszystkich naszych klientów detalicznych, dla których starannie dobieraliśmy efekty jak pod kątem finansowym tak i pod kątem naszej profesjonalnej wiedzy o sztucznych ogniach: by było przede wszystkim bezpiecznie ale też i widowiskowo!

Szczęśliwego Nowego Roku 2019 życzy cała załoga Hurtowni Fajerwerków S-PIRO!!!

2 Comment(s)

Mariusz:
23.12.2018, 08:37:17
Reply

Jako hurtownik wiele lat współpracuje z tą firmą i odczucia są takie jakby byli rodzina. Wspaniali ludzie. Profesjonaliści w tym co robią. Pozdrawiam gorąco cały team S PIRO M

Zbigniew Kozielski:
22.01.2020, 15:22:16
Reply

Trafiłem do tej hurtowni rok temu i jestem bardzo zadowolony z tego. Tak bogatej oferty fajerwerków nie widziałem w Szczecinie do tej pory. Obsługa faktycznie jest bardzo miła i fachowa. Doradzają jak dla siebie. Gratisa też dorzucają. Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim zakupy w tej hurtowni.

Zostaw komentarz